MOTR

MOTRMyslíte si, že už Vás jen tak něco nepřekvapí? Pak musíte rozhodně vyzkoušet MOTR!

MOTR (MOvement on The Roller) není jen jakousi variací nebo vylepšením Foam Rolleru. MOTR je nová, inovativní pomůcka, která nabízí větší variabilitu a různorodost cvičení, než si dokážete představit. Je libo funkční trénink? Potrápit rovnováhu? Zpotit se při kardio cvičení? Pracovat na propojení body and mind? Jednoduše posilovat? Trénovat koordinaci? Všechno a mnohem více si můžete splnit v rámci tohoto workshopu s jednou jedinou pomůckou!

MOTR

Buďte mezi prvními v republice, kdo absolvují trénink na MOTRu. Až si ho vyzkoušíte, nebudete bez něj chtít odjet domů. MOTR je totiž nejen zábavnou pomůckou, která vnáší nové výzvy do světa pilates i fitness. Díky důmyslné konstrukci snadno sbalíte všechny součásti do dutého těla válce, můžete ho přenést na popruhu přes rameno, ve studiu zabírá minimální prostor a sestavit ho trvá sotva minutu.

Reference

"Zpětná vazba, tohle neděláš dobře, tohle chce malinko jinak, líp, opravy, to vše je nedílnou součástí workshopu. Téma...no asi zkušenosti, co se do manuálu nevešlo ;-). Miluju cviky na boku, Váš tip, kdy se cvičí to co na podložce nebo vlastně i na Reformeru, ale tady to chce to lanko, zátěž vést opravdu důsledně. Při pravidelném cvičení za pár týdnů, menší zadek!
Obecně si myslím, že MOTR je v některých cvicích mnohem náročnější pomůcka než Reformer. Pro instruktory na doma (na mateřské ;-)) značka ideál."
Lenka Boušková, září 2021
Termíny