Kurz Průvodce mateřstvím

Cvičení v těhotenství, po porodu a nácvik manipulace s kojenci

Kurz Průvodce mateřstvím je zcela výjimečný svým rozsahem i zaměřením. Podává velmi komplexní informace, které jinak musí zájemce získávat z různých zdrojů. Kurz vede vynikající Petra Sojková, která má za sebou více než 20 let praxe, kdy se zabývala pohybovými aktivitami dětí předškolního věku, manipulací s kojenci i cvičením těhotných.

pilates nejen pro těhotné


Kurz je určen instruktorkám a fyzioterapeutům se zájmem o danou problematiku, ale také samotným nastávajícím maminkám, které chtějí aktivně přistoupit ke svému těhotenství a mateřství.

Kurz je rozdělen na tři samostatné části (je tedy možné přihlásit se na libovolnou část samostatně):

  1. Cvičení v těhotenství a příprava k porodu
  2. Cvičení po porodu
  3. Psychomotorický vývoj dítěte

Termíny

Termíny jednotlivých kurzů včetně přihlášky najdete v seznamu seminářů nebo v harmonogramu všech akcí.

libovolná 1 část   2.480 Kč
libovolné 2 části sleva 5% 4.720 Kč
celý kurz (3 části) sleva 10% 6.700 Kč

 

Lektor

sojkova-petraPetra Sojková je vystudovaná dětská zdravotní sestra s rozsáhlými zkušenostmi z vývojové kineziologie. Od roku 1991 se věnuje plavání a pohybové výchově dětí od novorozenců po mladší školní věk. S Pilates se seznámila v roce 2005. Po absolvování pilates kurzů usiluje o přiblížení této metody dětem. Po celou dobu své praxe úzce spolupracuje s mnoha pediatry a fyzioterapeuty.

V současné době pracuje ve studiu myPilates jako jedna z předních instruktorek. Pod jejím vedením se každoročně několik maminek připravuje k porodu, po kterém se brzy vracejí a pokračují ve cvičení samy nebo se svým dítětem.Nejbližší úvodní lekce

Úvodní lekce (55 minut) se koná každé pondělí od 19.00 hodin.

Střídají se lekce na podložce (300 Kč) a lekce na Reformeru (400 Kč).

Absolvování úvodní hodiny je nezbytné, abyste se mohli účasnit skupinového cvičení v rámci lekcí dle rozvrhu. Přihlásit se můžete na čísle 602 603 603.