PortDeBras - Band

Spojení PortDeBras a therabandu (pružného gumového pásu) se ve fitness objevilo teprve nedávno. Lucie Dědičová je jedním z prvních trenérů v ČR, kdo může tuto novinku školit.

Kurz je určen nejen pro lektory PortDeBras, ale i pro ostatní trenéry, kteří chtějí používat theraband při svých lekcích.

Co přináší PortDeBras - Band

  • systém funkčního a rehabilitačního cvičení za použití therabandu
  • možnost využití jak v lekcích PortDeBras, tak v rámci jiných pomalých či dynamických hodin
  • lepší pochopení techniky paží v kontextu napojení na celé tělo a svalové řetězce
  • rovnoměrné zatěžování všech svalových skupin
  • vhodný doplňkový kurz pro instruktory PortDeBras či lektory skupinových a individuálních tréninků

PortDeBras® Club System

PortDeBras® Club System nabízí DVD s předem připravenými videolekcemi a oficiální hudbou pro potřeby instruktorů i jednotlivců. Jedná se o placenou službu, která není součástí kurzu ani jiného školení. Poplatek zahrnuje roční členství.

Po zakoupení je klientovi 1x za 3 měsíce zaslán odkaz, ze kterého si stáhne hudbu a oficiální video s již hotovými pohybovými sekvencemi a návodem k výuce. Program je pravidelně obměňován o nové bloky, které jsou členům klubu zasílány 4x ročně.

Každé DVD se skládá ze 7 - 8 odlišných cvičebních bloků, které zahrnují základní prvky klasického PortDeBras, dále PortDeBras Band a PortDeBras Par Terre. Bloky jsou jednoduché a vhodné pro všechny ženy i muže, každé kondice a všech věkových kategorií.

Jednou ze základních myšlenek Vladimira Snezhika, zakladatele PortDeBras, byla právě snaha o vytvoření přístupného programu PortDeBras, který může cvičit každý. Formát klubového tréninku PortDeBras® Club System je založený na propojení strečinku, konceptu přirozeného pohybu a rovnováhy. Pohybové sekvence jsou sestaveny ve specifickém pořadí a využívají cvičení pro koordinaci, flexibilitu i funkční trénink.

Vzdělávací systém PortDeBras

Více o systému vzdělávání se dozvíte na stránkách Lucie Dědičové.

Termíny