PortDeBras - ParTerre

aneb PortdeBras na podložce

Tento seminář je dalším z řady doplňujících kurzů, které rozšiřují základní PdB vzdělání.

Je určen nejen lektorům PdB, ale také ostatním trenérům dynamických či pomalých forem cvičení. Stejně tak se ho mohou zúčastnit klienti, kteří navštěvující pravidelné lekce.

Co přináší PortDeBras - ParTerre

Díky ParTerre je lektor schopen vytvořit zdravé pojetí lekce PortDeBras. Sekvence na podložce obsahují jak rotačních pohyby, tak pohyby ve spirálách,
což přináší velký benefit páteři i celým zádům.

Na podložce je zajištěno lepší pochopení technického provedení, které se poté přenáší do tzv. klasického PortDeBras.

Seminář je ideální kombinovat se základním vzděláním PortDeBras (Introduction či Basic).

 

PortDeBras® Club System

PortDeBras® Club System nabízí DVD s předem připravenými videolekcemi a oficiální hudbou pro potřeby instruktorů i jednotlivců. Jedná se o placenou službu, která není součástí kurzu ani jiného školení. Poplatek zahrnuje roční členství.

Po zakoupení je klientovi 1x za 3 měsíce zaslán odkaz, ze kterého si stáhne hudbu a oficiální video s již hotovými pohybovými sekvencemi a návodem k výuce. Program je pravidelně obměňován o nové bloky, které jsou členům klubu zasílány 4x ročně.

Každé DVD se skládá ze 7 - 8 odlišných cvičebních bloků, které zahrnují základní prvky klasického PortDeBras, dále PortDeBras Band a PortDeBras Par Terre. Bloky jsou jednoduché a vhodné pro všechny ženy i muže, každé kondice a všech věkových kategorií.

Jednou ze základních myšlenek Vladimira Snezhika, zakladatele PortDeBras, byla právě snaha o vytvoření přístupného programu PortDeBras, který může cvičit každý. Formát klubového tréninku PortDeBras® Club System je založený na propojení strečinku, konceptu přirozeného pohybu a rovnováhy. Pohybové sekvence jsou sestaveny ve specifickém pořadí a využívají cvičení pro koordinaci, flexibilitu i funkční trénink.

Vzdělávací systém PortDeBras

Více o systému vzdělávání se dozvíte na stránkách Lucie Dědičové.

Termíny