ONLINE: Zkroťte si svůj roller

pilates rollerPilates a roller, perfektní kombinace pro rozvoj svalové rovnováhy

Svalová rovnováha je hlavním stavebním kamenem prevence poranění jak pro sportovce tak i pro běžnou populaci. Svalovou rovnováhu potřebujeme v jakékoliv pohybové aktivitě bez ohledu na věk či profesionalitu. Pilates nabízí vynikající způsob jak vytvořit odpovídající délku a sílu svalů, které jsou důležité pro zdravé držení těla a správné pohybové stereotypy.

Samostatně tento workshop v nabídce akcí nemáme, protože je součástí certifikovaného kurzu Mat 3. Webinář je tedy mimořádnou příležitostí seznámit se podrobně s touto pomůckou.

Co nám roller přinese?

  • dynamickou stabilizaci - roller jako pohyblivá platforma poskytuje při cvičení okamžitou zpětnou vazbu, kdy jste stabilní a kdy nikoli. Tím jsou trénovány nejen svaly, ale i nervový systém.
  • rovnováhu - nestabilní roller pomáhá trénovat rovnováhu, kterou všichni potřebujeme v nejrůznějších momentech každodenního života
  • uvolnění svalů a šlach - roller lze využít k masírování svého vlastního těla, kdy můžete efektivně uvolňovat oblasti s chronickým napětím
  • různorodost a zábavu - roller je ideální pomůckou pro hravé, inovativní cvičení

stojan na rolleryRoller je velmi lehký, tedy snadno manipulovatelný i skladovatelný. To je dalším důvodem, proč se stal široce oblíbeným mezi cvičiteli Pilates, osobními trenéry, mezi fyzioterapeuty i mezi klienty, kteří roller používají při cvičení doma.

Lze jej zakoupit ve studiu i v našem e-shopu.

 

Reference

"Rada by som vám dodatočně vyjadrila velkú spokojnosť s oboma workshopmi, ktoré som u vás absolvovala 11. 4. 2015.

Boli pre mňa veľmi prínosne, inšpiratívne, obohacujúce! Neľutujem ani minutu, ani cent a ani jediný prejdený kilometer, ktorý som merala ku vám z Bratislavy.

Školitelky sú očarujúce osobnosti, navyše plné energie a nadšenia, ktoré na mňa s lahkosťou prenesli. A samozrejme velké profesionálky. Klobúk dole!

Takže ďakujem za sprostredkovanie poznatkov a tešim sa na tie dalšie  :)"

Zuzana Mertusová

Jakou formou se workshop uskuteční?

Workshop proběhne formou videokonference v aplikaci Zoom. Maximálně 8 účastníků, kteří budou připojeni online, tak bude moci během workshopu interaktivně klást dotazy a lektorka bude okamžitě reagovat. Využijte tuto příležitost dozvědět se něco nového nebo prohloubit, co již znáte.

Spolu s odkazem na propojení obdržíte emailem podklady k tisku.

Pokud máte dotazy k aplikaci Zoom nebo si chcete nejdříve vyzkoušet, jak takové spojení funguje, kontaktujte Moniku na emailu monika@mypilates.cz.

Termíny