Lucie Seifertová

Lucie Seifertová

Sportu se věnuji od útlého dětství. Už jako malá holčička jsem milovala balet a tanec všeobecně. Při studiu na vysoké škole jsem byla blázen do zumby a cvičení na BOSU. Psal se rok 2010 a já díky své kamarádce a lektorce v jedné osobě objevila kouzlo pilates. Vše ostatní jako by přestalo existovat! Znáte to - láska na první... Od roku 2013 jsem se začala věnovat cvičení pilates profesionálně jako lektor a pilates se stal nedílnou součástí mého života - takový můj druhý životní partner.

K metodě pilates, stejně tak jako k pohybu všeobecně, existuje mnoho odlišných přístupů. Na mých lekcích a workshopech určitě nečekejte žádnou nudu! Kdo mě zná, ví, že vše, co dělám, dělám s láskou a úsměvem. Mám ráda dynamiku a také věřím, že osobní přístup je to nejvíc, co jako lektor mohu klientovi dát.

Na pilates miluji, že se dá dělat kdekoli a kdykoli. A jsou to především různé pomůcky a originální stroje, které z této metody činí opravdu všestranný sport. Ráda se s vámi o svou lásku k pilates podělím.