Pilates Instruktor - APPARATUS

VE SPOLUPRÁCI S AMERICKOU BALANCED BODY UNIVERSITY

logo BB

Výsledkem tohoto kurzu je ucelená certifikace Pilates metody. Pro její získání musíte nejprve absolvovat kurz MAT Instruktor a REFORMER Instruktor a poté si doplnit kurz Pilates Apparatus (Trapeze Table/Cadilac, Chair a Barrels).

Obsah kurzu Pilates Apparatus

Tento kurz se skládá ze 3 modulů, které je možné absolvovat i jednotlivě. V rámci každého z nich bude probíhat výuka na všech uvedených pilates strojích (tj. Trapeze Table/Cadillac, Chair a Barrels). Po absolvování všech 3 modulů a složení zkoušek získáte ucelené pilates vzdělání s rozsáhlými možnostmi cvičení na strojích.

Kurz Pilates Apparatus obsahuje:

  • kompletní soubor cviků na Trapeze Table/Cadillac, Chair a Barrels podle BBU manuálů
  • BBU manuál (v angličtině) pro každý stroj samostatně
  • instrukce, rady, bezpečnostní pokyny a trenérské vedení pro klienty různých úrovní a schopností
  • nastavení a pravidla bezpečnosti u jednotlivých strojů

Požadavky k certifikaci PILATES Instruktor:

  • absolvování BBU kurzu - MAT Instruktor nebo jiného kurzu Matwork v podobném rozsahu (včetně anatomie)
  • absolvování BBU kurzu - REFORMER Instruktor nebo jiného kurzu Reformer v podobném rozsahu
  • 35 lekcí Pilates jako cvičící
  • praxe v hodinách (asistence) ..... 20
  • odučené lekce (jako instruktor) ..... 95
  • složení teoretické a praktické zkoušky

Počet hodin k certifikaci ..... 188

KOMPLETNÍ CERTIFIKACE BBU KURZU – PILATES INSTRUKTOR JE 488 HODIN.

 

Termíny kurzu

Pokud nenajdete žádný z jednotlivých modulů v seznamu akcí, kontaktujte Gábinu Němečkovou. Termíny pro tento kurz vypisujeme často až na základě zájmu.Nejbližší úvodní lekce

Skupinová úvodní lekce probíhá každou středu od 19.00 hodin (55 minut / 300 Kč). Absolvování úvodní hodiny je nezbytné, abyste se mohli účasnit skupinového cvičení v rámci lekcí dle rozvrhu. Přihlásit se můžete na čísle 602 603 603.


Uvítáme v týmu nové instruktory

V našem týmu je volné místo pro instruktorku pilates (ideálně se znalostí cvičení na strojích Reformer). Uvítáme mezi námi i studenty fyzioterapie. Rozsah a forma spolupráce dle dohody. V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Zakládáte studio?

Poradíme vám, jak na to. Máme zkušenosti s výběrem vhodného prostoru, upozorníme vás na možná úskalí provozu, pomůžeme vám zvolit správné vybavení. Kontaktujte Gábinu Němečkovou, která s vámi probere možnosti a podělí se o zkušenosti s vedením studia.


Nové pomůcky

V poslední době přibylo do studia několik nových pomůcek: Bodhi, Duet a Yamuna® Fitness Wakers. Rozhodli jsme se Vám je představit v samostatném článku.