Kurzy Pilates - praktické informace

Pro koho je kurz určen?

Všechny kurzy Pilates jsou sestaveny tak, aby se jich mohli účastnit zájemci bez ohledu na dosaženou kvalifikaci. Mohou se samozřejmě přihlásit i již aktivní instruktoři Pilates či jiných cvičebních aktivit.

Kde kurzy probíhají?

Kurzy se uskutečňují v prostorách myPilates ACADEMY, které si můžete prohlédnout buď na našich stránkách nebo se můžete přijít podívat osobně, rádi Vám studio představíme. Také je samozřejmě možné přijít si zacvičit ať už na úvodní hodinu pro veřejnost, tak na individuální lekci (obojí je třeba předem domluvit na recepci na tel. čísle 602 603 603).

Akreditace

Kurz Pilates instruktor - Matwork byl schválen jako vzdělávací program k odborné způsobilosti Instruktor cvičení pilates podle Národní soustavy kvalifikací. Pro Vás to například znamená, že na základě osvědčení o absolvování kurzu můžete získat živnostenský list jako instruktor Pilates.

Číslo akreditace: 102/2016-50.

Co je třeba k získání certifikace?

Kurzy budou ukončeny zkouškou. Ještě před zkouškou, v průběhu kurzu, je třeba absolvovat určitý počet lekcí Pilates jako student i jako instruktor. K úspěšnému složení zkoušky musí student prokázat náležité teoretické znalosti, praktické zkušenosti, pochopení cviků, požadované znalosti z oblasti anatomie a schopnost připravit Pilates lekci a samostatně ji vést.

Po úspěšném složení zkoušky a splnění všech požadavků bude absolventovi vystaven certifikát BBU Instruktor pro danou úroveň kurzu.

 

Balanced Body certifikát

 

Více o vzdělávacím systému a o spolupráci s Balanced Body University najdete na našich dalších stránkách.

Jako další možnost vzdělávání nabízíme workshopy s našimi i zahraničními lektory nebo odborné semináře se zkušenými fyzioterapeuty.Rozšiřujeme pracovní kolektiv

Přijmeme do našeho teamu novou recepční. Jedná se o práci na DPP (cca 10-15hod týdně), převážně v odpoledních a večerních hodinách. Ideální pro studenty.

Požadujeme:

  • vynikající komunikační schopnosti, příjemné vystupování a pečlivost
  • dobrou znalost práce na PC (MS Excel, Office, internet)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • dobré organizační schopnosti
  • úsměv na tváři

V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Nejbližší úvodní lekce

Skupinová úvodní lekce probíhá každou středu od 19.00 hodin (55 minut / 300 Kč). Absolvování úvodní hodiny je nezbytné, abyste se mohli účasnit skupinového cvičení v rámci lekcí dle rozvrhu. Přihlásit se můžete na čísle 602 603 603.


Uvítáme v týmu nové instruktory

V našem týmu je volné místo pro instruktorku pilates (ideálně se znalostí cvičení na strojích Reformer). Uvítáme mezi námi i studenty fyzioterapie. Rozsah a forma spolupráce dle dohody. V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Zakládáte studio?

Poradíme vám, jak na to. Máme zkušenosti s výběrem vhodného prostoru, upozorníme vás na možná úskalí provozu, pomůžeme vám zvolit správné vybavení. Kontaktujte Gábinu Němečkovou, která s vámi probere možnosti a podělí se o zkušenosti s vedením studia.


Nové pomůcky

V poslední době přibylo do studia několik nových pomůcek: Bodhi, Duet a Yamuna® Fitness Wakers. Rozhodli jsme se Vám je představit v samostatném článku.